System Smart WiFi Tuya

Inteligentny dom z TUYA WiFi

Prezentujemy serię inteligentnych rozwiązań dla domu i biura opartych na rewolucyjnym systemie Tuya WiFi. Dzięki prostej aplikacji, pobranej na dowolnego smartfona czy tablet, możemy zdalnie kontrolować oświetlenie, monitoring, klimatyzację, sprzęty RTV i AGD, a nawet bramę wjazdową.  Integracja z systemem Tuya Smart zapewnia komfort, oszczędność i maksymalne bezpieczeństwo.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 45

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Żarówka LED GU10 5,5W 400lm POLUX 3000K-6500K RGB Smart WiFi TUYA
  Ocena:
  100%
  30,29 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. Gniazdko WIFI 230V max. 16A 3600W TUYA smart POLUX
  50,15 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 45

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Jak to działa?

Wbrew pozorom przejście na system inteligentnego oświetlenia nie wymaga żadnego remontu czy przerabiania istniejącej instalacji. System działa bezprzewodowo, a do jego obsługi potrzebujemy jedynie sieci wi-fi. Wystarczy pobrać darmową aplikację Tuya Smart na iPhone’a lub dowolny smartfon z systemem Android (można to zrobić na stronie App Store lub Google Play), a następnie założyć konto i skonfigurować wybrane urządzenia. Całość zajmie nam zaledwie kilka minut, a korzystanie z aplikacji jest całkowicie intuicyjne.

System inteligentnego domu możemy dowolnie rozbudowywać o dodatkowe źródła światła, a także inne sprzęty. Wystarczy, że zaopatrzymy się w inteligentne gniazdko wi-fi Smart, które pozwala na zdalne sterowanie każdym podłączonym do niego urządzeniem. Sprzęty skonfigurowane z systemem Tuya można łączyć w dowolne grupy sterowane jednocześnie, tworząc w ten sposób spersonalizowane scenariusze.

TUYA WI-FI – dlaczego warto?

Tuya wi-fi to przede wszystkim olbrzymia wygoda. System współpracuje z popularnymi asystentami głosowymi: Hey Google i Alexa, a więc umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą poleceń głosowych, a także przy pomocy smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Nie musimy już wracać do domu, żeby sprawdzić, czy wyłączyliśmy światło albo żelazko, ani obawiać się włamania w trakcie dłuższej nieobecności. Dzięki Tuya Smart światło włączy się i wyłączy automatycznie w dowolnym momencie, symulując obecność właścicieli.

Kolejną zaletą produktów oświetleniowych współpracujących z Tuya Smart jest możliwość zaprogramowania oświetlenia adekwatnie do naszego planu dnia, nawyków i potrzeb. Zamiast budzika możemy teraz „nastawić” chłodne, energetyzujące oświetlenie, które obudzi nas o poranku i automatycznie wyłączy się, kiedy wyjdziemy z domu, a wieczorem przywita nas ciepłym, kojącym blaskiem. Temperaturę barwową i natężenie światła możemy zresztą dowolnie zmieniać nie tylko w zależności od pory dnia, ale także naszego nastroju, pory roku czy też wykonywanej czynności. Dzięki temu zaoszczędzimy zużycie energii, ciesząc się jednocześnie idealnie dopasowanym oświetleniem w każdym momencie.

Inteligentne źródła światła z funkcją zmiany kolorów RGB umożliwią natomiast stworzenie niepowtarzalnych scen i efektów świetlnych podczas oglądania ulubionego filmu, nastrojowej kolacji czy imprezy zarówno w domu, jak i ogrodzie. Większa ilość użytkowników także nie stanowi żadnego problemu, ponieważ sterowanie można udostępniać dowolnej liczbie osób, a dla jeszcze większej wygody, system wyposażono w opcję zapamiętywania ostatnich ustawień.

Produkty z serii TUYA WI-FI w sklepie leddo.pl

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór inteligentnych żarówek LED, gniazdek sterowanych, taśm LED, włączników/wyłączników i opraw oświetleniowych współpracujących z systemem Tuya wi-fi. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów: marki Kobi, SpectrumLED oraz Polux. Zapewniają długotrwałą, bezawaryjną pracę i pełną satysfakcję z zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z porad naszych ekspertów.