System Smart WiFi Tuya

Inteligentny dom z TUYA WiFi

Prezentujemy serię inteligentnych rozwiązań dla domu i biura opartych na rewolucyjnym systemie Tuya WiFi. Dzięki prostej aplikacji, pobranej na dowolnego smartfona czy tablet, możemy zdalnie kontrolować oświetlenie, monitoring, klimatyzację, sprzęty RTV i AGD, a nawet bramę wjazdową.  Integracja z systemem Tuya Smart zapewnia komfort, oszczędność i maksymalne bezpieczeństwo.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Gniazdko WIFI 230V max. 16A 3600W TUYA smart POLUX
  Gniazdko WIFI 230V max. 16A 3600W TUYA smart POLUX
  50,15 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. Gniazdko Programator 230V max. 16A 3680W SMART SOCKET Wi-Fi TUYA Kobi
  Gniazdko Programator 230V max. 16A 3680W SMART SOCKET Wi-Fi TUYA Kobi
  - 16% 57,99 zł Cena promocyjna 48,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 10 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Jak to działa?

Wbrew pozorom przejście na system inteligentnego oświetlenia nie wymaga żadnego remontu czy przerabiania istniejącej instalacji. System działa bezprzewodowo, a do jego obsługi potrzebujemy jedynie sieci wi-fi. Wystarczy pobrać darmową aplikację Tuya Smart na iPhone’a lub dowolny smartfon z systemem Android (można to zrobić na stronie App Store lub Google Play), a następnie założyć konto i skonfigurować wybrane urządzenia. Całość zajmie nam zaledwie kilka minut, a korzystanie z aplikacji jest całkowicie intuicyjne.

System inteligentnego domu możemy dowolnie rozbudowywać o dodatkowe źródła światła, a także inne sprzęty. Wystarczy, że zaopatrzymy się w inteligentne gniazdko wi-fi Smart, które pozwala na zdalne sterowanie każdym podłączonym do niego urządzeniem. Sprzęty skonfigurowane z systemem Tuya można łączyć w dowolne grupy sterowane jednocześnie, tworząc w ten sposób spersonalizowane scenariusze.

TUYA WI-FI – dlaczego warto?

Tuya wi-fi to przede wszystkim olbrzymia wygoda. System współpracuje z popularnymi asystentami głosowymi: Hey Google i Alexa, a więc umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą poleceń głosowych, a także przy pomocy smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Nie musimy już wracać do domu, żeby sprawdzić, czy wyłączyliśmy światło albo żelazko, ani obawiać się włamania w trakcie dłuższej nieobecności. Dzięki Tuya Smart światło włączy się i wyłączy automatycznie w dowolnym momencie, symulując obecność właścicieli.

Kolejną zaletą produktów oświetleniowych współpracujących z Tuya Smart jest możliwość zaprogramowania oświetlenia adekwatnie do naszego planu dnia, nawyków i potrzeb. Zamiast budzika możemy teraz „nastawić” chłodne, energetyzujące oświetlenie, które obudzi nas o poranku i automatycznie wyłączy się, kiedy wyjdziemy z domu, a wieczorem przywita nas ciepłym, kojącym blaskiem. Temperaturę barwową i natężenie światła możemy zresztą dowolnie zmieniać nie tylko w zależności od pory dnia, ale także naszego nastroju, pory roku czy też wykonywanej czynności. Dzięki temu zaoszczędzimy zużycie energii, ciesząc się jednocześnie idealnie dopasowanym oświetleniem w każdym momencie.

Inteligentne źródła światła z funkcją zmiany kolorów RGB umożliwią natomiast stworzenie niepowtarzalnych scen i efektów świetlnych podczas oglądania ulubionego filmu, nastrojowej kolacji czy imprezy zarówno w domu, jak i ogrodzie. Większa ilość użytkowników także nie stanowi żadnego problemu, ponieważ sterowanie można udostępniać dowolnej liczbie osób, a dla jeszcze większej wygody, system wyposażono w opcję zapamiętywania ostatnich ustawień.

Produkty z serii TUYA WI-FI w sklepie leddo.pl

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór inteligentnych żarówek LED, gniazdek sterowanych, taśm LED, włączników/wyłączników i opraw oświetleniowych współpracujących z systemem Tuya wi-fi. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów: marki Kobi, SpectrumLED oraz Polux. Zapewniają długotrwałą, bezawaryjną pracę i pełną satysfakcję z zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z porad naszych ekspertów.