Żarówki HUE

Inteligentne żarówki Philips Hue

Inteligentne lampy są dobrym sposobem na uczynienie domu bardziej nowoczesnym. Z pomocą przenośnego pilota lub aplikacji możesz je włączyć, ściemniać lub nadać im inny kolor. Jeszcze więcej radości sprawi Ci to, gdy robisz to za pomocą Asystenta Google i Google Home. Marka Phillips Hue stała się rozpoznawalna na całym świecie właśnie dzięki temu inteligentnemu oświetleniu LEDCzytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Podłącz do mostka i ciesz się nieograniczonymi możliwościami

Odkryj codziennie oświetlenie na nowo. Inteligentne żarówki Hue łączą się z mostkiem, który pozwala na bezprzewodową komunikację między źródłami światła, a routerem. Stworzony z myślą o Tobie, osobisty system oświetleniowy ma za zadanie zmienić Twoje dotychczasowe postrzeganie światła. Przekonaj się sam, co potrafi Hue.

Żarówki Hue Philips to innowacja w oświetleniu

Poznaj bezprecedensowe możliwości dzięki bezprzewodowym lampom LED Philips Hue i dedykowanym komponentom pomocniczym, za pomocą których włączysz lub wyłączysz światła, a także przyciemnisz je w razie potrzeby wykorzystując do tego swój smartfon, który prawie zawsze masz pod ręką. Nie tylko w domu jesteś szefem swojego oświetlenia, ale także określasz, co dzieje się z światłem w Twoim domu, gdy jesteś poza nim. Możliwości systemu są niespotykane i znajdą zastosowanie w każdym miejscu. Kup żarówki Philips Hue już dziś i pozwól swojemu domowi żyć w blasku przyjemnego światła!

Energooszczędne lampy LED w Twoich oprawach

Inteligentne oświetlenie dostępne jest w wielu formach. White da Ci możliwość ściemniania i rozjaśniania ciepłego światła bez dodatkowych czynności instalacyjnych. Z kolei żarówki HUE White Ambiance pozwalają na dostosowanie temperatury emitowanego światła od ciepłej bieli o chłodne jasne światło dzienne. Jeżeli jednak szukasz niesamowitych wrażeń, to źródła z serii White & Color Ambiance są właśnie dla Ciebie. Baw się 16 milionami kolorów tworząc niesamowite efekty świetlne, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Polecamy sprawdzić również lampy sufitowe Hue oraz lampki biurkowe Hue!