Taśmy HUE

Philips Hue oferuje także elastyczne oświetlenie w postaci pasków ledowych LightStrip. Te inteligentne listwy LED idealnie nadają się do oświetlania trudno dostępnych miejsc. Taśma LED Philips Hue znajdzie zastosowanie jako światło pośrednie otoczenia, które można umieścić w rogach domów, pod blatem, za ścianką szafy, pod schodami, za sprzętem audio-wideo lub gdziekolwiek masz na to ochotę. Taśmę LED HUE można przedłużyć nawet do 10 metrów, a jej elastyczność i liczba możliwych rozwiązań jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Philips HUE LightStrips PLUS 1m TAŚMA LED 8718696129555
  88,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne ponad 100 szt.
 2. Philips HUE LightStrips PLUS 2m TAŚMA LED 871869612938
  282,96 zł
  Wysyłka w 7 dni
  Dostępne ponad 100 szt.
 3. Philips HUE Outdoor Strip 2m Taśma LED
  327,99 zł
  Wysyłka w 7 dni
  Dostępne ponad 100 szt.
 4. Philips HUE Outdoor Strip 5m Taśma LED zewnętrzna
  617,99 zł
  Wysyłka w 7 dni
  Dostępne ponad 100 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Philips HUE pasek LED -  dlaczego warto wybrać?

Philips Hue Lightstrip to najelastyczniejsze światło, jakie możesz sobie wyobrazić. Pasek LED Philips HUE oferuje elastyczne inteligentne oświetlenie w 16 milionach kolorów, a także we wszystkich odcieniach bieli, od przyjemnej ciepłej barwy po zimne światło dzienne. Kolor świecenia diod możesz kontrolować za pomocą urządzenia przenośnego z systemem Android lub iOS. Jedyne czego potrzebujesz to podłączyć mostek Philips (do kupienia oddzielnie) i pobrać aplikację Philips Hue. Pasek bez problemu możesz zgiąć i przyciąć do pożądanego rozmiaru, a następnie przymocować go w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony jest w ułatwiającą montaż samoprzylepną taśmę klejącą.

Funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie czyli taśmy HUE

Wysoka jasność światła to efekt doboru najwyższej jakości diod LED, które zapewniają, że ​​Hue Lightstrip sprawdzi się świetnie zarówno do celów dekoracyjnych, jak i funkcjonalnych. Taśmę LED HUE możesz na przykład użyć jako oświetlenia nastrojowego pod blatem w kuchni lub zsynchronizować ją z telewizorem lub sprzętem grającym, dzięki czemu oglądane przez Ciebie filmy lub odtwarzana muzyka dostarczą nowych niezapomnianych wrażeń z efektem tzw. „wow”.