Oświetlenie ogrodowe HUE

Całkowita nowość w branży oświetleniowej, czyli inteligentne oświetlenie na zewnątrz. System Philips Hue nie ogranicza się już tylko do użytku w pomieszczeniach. Od teraz w sprzedaży dostępne są również specjalnie przystosowane do warunków zewnętrznych bezpieczne lampy Hue, które pięknie ozdobią Twój ogród, a dzięki nowoczesnym funkcją dodadzą mu sporo możliwości.Czytaj więcej↓
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 45

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 45

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Inteligentne oprawy zewnętrzne

Podobnie jak w oświetleniu wewnętrznym, oświetlenie ogrodowe Hue oferuje kilka interesujących funkcji. Z całą pewnością niewątpliwie do jednych z bardziej kluczowych jest automatyczne aktywowanie lampy w oparciu o wschód i zachód słońca, jak również funkcja imprezy, która pozwala na powolną zmianę kolorów. Z oprawami Hue Lily oraz Calla do dyspozycji masz aż 16 milionów kolorów. Inną ciekawą i bardzo przydatną funkcją jest tryb wakacyjny, który zaprogramowany został w taki sposób, aby światło wyłączało się automatycznie, gdy jesteś daleko od domu.

Bezproblemowa integracja z istniejącym systemem

Jeżeli jesteś już w posiadaniu produktów z serii Philips Hue, to z łatwością podłączysz nowe urządzenia do istniejącego systemu. Lampy zewnętrzne Hue można kontrolować za pomocą mostka i aplikacji, a dzięki serwisowi IFTTT z Philips Hue Outdoor możesz uzyskać nawet jeszcze więcej możliwości.

Bezpieczne światło w Twoim ogrodzie

Ogród to szczególne miejsce w każdym domu. Służy on jako przydomowa dekoracja, jak i za miejsce wypoczynku. W lecie dobrze dostosowane oświetlenie ogrodowe może przedłużyć niezapomniane chwile relaksu, szczególnie wtedy gdy temperatura otoczenia na to pozwala, lecz niezmiernie istotne jest, aby po zmroku poruszanie się po ogrodzie było bezpieczne. Hue zatroszczy się o Ciebie i po zapadnięciu zmroku pomoże automatycznie oświetlić podjazdy i ścieżki przy Twoim domu. Bogata oferta słupków, reflektorów i kinkietów gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie.