Zimowa Wyprzedaż - SPRAWDŹ   

Oświetlenie łazienkowe HUE

Philips nie ignoruje reszty Twojego inteligentnego domu i chce być z Tobą również w łazience. Sprowadź do niej inteligentne rozwiązania z nową kolekcją Hue Adore, która idealnie nadaje się do oświetlania łazienki, gdzie światło pełni bardzo istotną rolę zarówno za dnia jak i w nocy.Czytaj więcej↓
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Inteligentne lampy do łazienki

Odpowiednie dobranie światła w łazience może czasem stanowić nie lada wyzwanie. Inteligentne źródła oparte na innowacyjnych technologiach są wykonane z wysokiej jakości materiałów i przystosowane do pracy w miejscach o podwyższonej wilgotności, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają nieprzerwaną pracę przez długie lata.

Oprawy natynkowe z bezprzewodowym pilotem sterującym

Z serii lamp do łazienki Hue Adore składającej się z siedmiu różnych produktów przystosowanych do montażu natynkowego każdy może wybrać coś dla siebie. Znajdują się tutaj zarówno oprawy montowane nad lustro, plafony jak i punktowe reflektory sufitowo-ścienne z możliwością regulacji kierunku padania światła. Wszystkie produkty posiadają zintegrowane źródło światła Hue, którym można sterować za pomocą dołączonego do zestawu regulatora przyciemniania. Ściemniacz posiada specjalnie przygotowane sceny świetlne, które na pewno przydadzą się w każdej łazience.

Światło takie jak lubisz - oprawy łazienkowe Hue Adore

Oprawy łazienkowe Hue Adore świecą białym światłem zaprojektowanym tak aby świeciło pośrednio i unikało tworzenia oślepiających blasków. Producent zdał sobie sprawę, że zabieranie smartfona do łazienki nie jest właściwym posunięciem dla każdego, dlatego też użytkownik ma do wyboru na ściemniaczu cztery różne sceny: poranek, noc, energię i relaks, dzięki czemu z łatwością może dopasować oświetlenie do własnych preferencji.