Lampki biurkowe HUE

Philips Hue - nowoczesne lampki biurkowe

Poznaj najnowszy trend w oświetleniu, czyli specjalnie opracowane nowoczesne lampki biurkowe LED z rodziny Hue Philips, które posiadają zaawansowaną technologię pozwalającą na niecodzienne zabawy światłem. Odtwarzaj ponad 16 milionów kolorów, baw się, czytaj i pracuj przy świetle takim jakie lubisz. Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Lampki biurkowe Philips Hue - nieodłączny element biura

Szukając oświetlenia do nauki, czy pracy warto postawić na inteligentne rozwiązania. W zależności od czynności jakie wykonujemy lampki biurkowe Hue Philips pozwalają nam dostosować światło do aktualnie wykonywanych zajęć. Do relaksu światło powinno mieć ciepły, przyjemny odcień, natomiast do pracy w biurze lampka powinna mieć odcień przypominający światło dzienne. Wszystko to z łatwością możesz uzyskać wybierając własne ustawienia w aplikacji mobilnej.

Podkreśl unikatowe walory wnętrza oświetleniem Hue

Zaakcentuj pięknym światłem warte uwagi miejsca w swoim domu i wprowadź do niego efektowne świetlne ozdoby. Lampki biurkowe Hue Philips pozwalają dosłownie malować kolorem ściany w swoich pomieszczeniach. Szerokie spektrum pozwala na wybór koloru nawet na podstawie zdjęcia, które sam sobie zrobiłeś. Bezprzewodowe inteligentne lampki takie jak np. Philips Hue Go możesz zabrać ze sobą wszędzie. Umieść na stole podczas romantycznej kolacji i wybierz jedną z wielu scen świetlnych ze smartfona, możesz także użyć przycisku na lampie aby wybrać jedno z siedmiu dostępnych ustawień domyślnych.

Chcesz kupić lampki biurkowe Hue Philips tanio?

Jako dystrybutor firmy Philips dostarczamy całą kolekcję Philips Hue w bardzo konkurencyjnych cenach. Zacznij swą przygodę z Philips Hue bezpośrednio od zestawu startowego i wybierz lampki biurkowe Hue: Hue LivingColors Bloom, Wellness lub Phoenix. Pamiętaj, że zakupiony zestaw startowy, który posiada mostek Hue możesz w dowolnej chwili rozbudować o kolejne produkty z serii. Jedno serce systemu obsługuje aż do 50 urządzeń jednocześnie.