Naświetlacze LED przemysłowe

Przemysłowe naświetlacze LED dzięki doskonałym parametrom świetlnym i niskim kosztom użytkowania, zyskały ogromną popularność. Wykorzystywane są w domach, firmach, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych, obiektach handlowych, na budowach i w wielu innych miejscach. Często montowane są także w ogrodach i jako oświetlenie podjazdów, parkingów, placów czy boisk sportowych. Naświetlacz LED wyposażony w czujnik ruchu to doskonały sposób na doświetlenie wybranej przestrzeni bez generowania niepotrzebnych kosztów.  Diody zapalą się dopiero po wykryciu ruchu przez zintegrowany czujnik. Naświetlacz  przemysłowy LED to doskonała alternatywa dla klasycznych lamp halogenowych. Jego największą przewagą nad klasycznymi rozwiązaniami i jest dużo mniejsze zużycie prądu. Szeroki wybór produktów dostępnych na rynku pozwala idealnie dobrać parametry naświetlacza przemysłowego LED do swoich potrzeb. Szeroki wybór wariantów mocy i barwy świetlnej naświetlaczy pozwala znaleźć produkt, który będzie dla nas najlepiej pasował w danej lokalizacji. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
  1. Naświetlacz LED 50W 4000K 4250lm IP65 Czarny z Czujnikiem ruchu PILA MDU BVP007
    - 15% 115,56 zł Special Price 98,20 zł
    Wysyłka w 24H
    Dostępne 15 szt.
na stronę

Naświetlacz LED przemysłowy – dlaczego warto go wybrać?


Naświetlacz LED przemysłowy wyposażony w czujnik ruchu to doskonały sposób na doświetlenie wybranej przestrzeni bez generowania niepotrzebnych kosztów. Diody zapalą się dopiero po wykryciu ruchu przez zintegrowany czujnik. Dlatego takie źródło światła jest idealne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W ten sposób można zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, a do tego halogen LED przemysłowy może pełnić również funkcję ochronną. Zapalenie się diod umieszczonych na zewnątrz zasygnalizuje pojawienie się obecności zwierzęcia lub człowieka. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa.


Naświetlacz przemysłowy LED to doskonała alternatywa dla klasycznych lamp halogenowych. Jego największą przewagą nad klasycznymi rozwiązaniami i jest dużo mniejsze zużycie prądu. Szeroki wybór produktów dostępnych na rynku pozwala idealnie dobrać parametry naświetlacza przemysłowego LED do swoich potrzeb. Szeroki wybór wariantów mocy i barwy świetlnej naświetlaczy pozwala znaleźć produkt, który będzie dla nas najlepiej pasował w danej lokalizacji.

Przemysłowe naświetlacze LED - dlaczego warto go wybrać?

Technologia LED znalazła zastosowanie także w oświetleniu przemysłowym. Diody LED powszechnie stosuje się w naświetlaczach przemysłowych. Dzięki temu są bardzo wydajnym źródłem światła i nie generują dużych kosztów. Moc diod wynosząca kilkadziesiąt watów stanowi odpowiednik nawet kilkuset watów w porównaniu do tradycyjnych halogenów. Dzięki temu zakup naświetlacza może zwrócić się już po kilku miesiącach, a kolejne lata jego użytkowania przyniosą dalsze oszczędności, szczególnie że żywotność diod jest przewidziana nawet na 50 000 godzin. Naświetlacze LED przemysłowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są bardzo trwałe. Diody, okablowanie chronione przez obudowę, która zabezpiecza wszystkie podzespoły przed pyłem wilgocią i działaniem innych czynników atmosferycznych. Naświetlacze mogą być zatem z powodzeniem stosowane na zewnątrz budynków, w każdych warunkach pogodowych. Jest to potwierdzone klasą wodoszczelności oznaczoną współczynnikiem IP.

W naszej ofercie znajdziesz również halogeny LED przenośne. Sprawdź dostępne produkty!