Naświetlacze LED przenośne

Szukasz efektywnego sposobu do oświetlenia placu budowy lub remontu? Idealnie sprawdzą się w tym celu przenośne naświetlacze LED. Nawet jeśli nie masz dostępu do prądu, znajdziesz w naszej ofercie produkty zasilane akumulatorem. Sprawdź, które halogeny LED przenośne będą najlepsze dla Ciebie.

Naświetlacze LED przenośne

LED-owe naświetlacze przenośne sprawdzą się zawsze, kiedy potrzebujemy niezawodnego źródła światła, np. na biwaku, działce, w ogrodzie czy na budowie, podczas wykonywania prac remontowych. W zależności od tego czy mamy dostęp do źródła prądu, możemy zdecydować się na model z akumulatorem lub długim przewodem. Naświetlacze przenośne LED są lekkie i wygodne w przenoszeniu, a do tego cechuje je duża wydajność świetlna. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, dlatego dobrej jakości lampy mają wysoką klasę szczelności (IP44 lub IP65), a regulowana głowica pozwala optymalnie dopasować kąt świecenia do każdej wykonywanej czynności.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Naświetlacze LED przenośne – dlaczego warto je wybrać?

Przenośne halogeny LED są idealne do zastosowania zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz wydajnego źródła światła. Wśród korzyści, jakie uzyskasz dzięki wyborowi naświetlaczy przenośnych LED z naszej oferty, można wymienić:

  • ułatwienie przeprowadzanych prac, dzięki skutecznemu doświetleniu

    Podczas czynności remontowo-budowlanych dobra widoczność jest konieczna, aby zachować poprawność przeprowadzanych robót. Korzystając z naszych produktów, nie musisz się martwić o naświetlenie, gdyż emitują one światło o natężeniu od 1700 lm do nawet 4500 lm o neutralnej barwie 4000 K. To idealne warunki do pracy, która wymaga precyzji i odpowiedniego dopasowania kolorów. Neutralna barwa światła nie powoduje zakłóceń w odbiorze barw, dzięki czemu prace remontowo-budowlane mogą być wykonane na najwyższym poziomie.
  • wieloletnie korzystanie z lamp, gdyż są wykonane z trwałych materiałów

    Nabywając halogen przenośny LED, nie musisz się obawiać o jego trwałość. Wysoka klasa szczelności IP gwarantuje wydajną pracę, nawet w zapylonym środowisku. Niegroźne im także zachlapanie wodą, np. podczas rozrabiania gładzi czy betonu. Do tego w zależności od wyboru producenta, na naświetlacze przenośne LED otrzymasz minimum 2-letnią gwarancję.
  • idealnie doświetlony teren, gdziekolwiek się wybierzesz

    Produkty w naszej ofercie są bardzo łatwe do przenoszenia dzięki wbudowanym, wygodnym uchwytom. Dzięki temu jest to idealny sprzęt zarówno dla profesjonalistów, którzy przemieszczają się z jednej na drugą budowę, jak i osób, które chcą doświetlić swój budynek w trakcie remontu.

To tylko kilka korzyści z wyboru przenośnego halogenu LED.

W naszym sklepie znajdą Państwo przenośne naświetlacze LED na statywie lub bez niego, od znanych i cenionych producentów oświetlenia: Ecolight, Kanlux, Polux oraz Ledvance. Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszej technologii LED. Dzięki temu są wytrzymałe, maksymalnie energooszczędne i zapewniają długotrwałą, bezawaryjną pracę

Zapraszamy do składania zamówień na przenośne halogeny LED! W naszym sklepie posiadamy również halogeny z czujnikiem ruchu oraz naświetlacze LED na pilota.