Oprawy schodowe LED jako ciekawa alternatywa dla oświetlenia tradycyjnego

Oprawy LED na schody są niewątpliwie lepszym wyborem, aniżeli tradycyjne źródła światła z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że zamontowane w odpowiednich od siebie odstępach pozwalają na bezpieczne poruszanie się po korytarzu, gdy zajdzie zmrok, nie oślepiając przy tym reszty domowników, co może mieć miejsce w przypadku stosowania tradycyjnego oświetlenia.

 

Wydajne i energooszczędne oświetlenie schodowe dla nowoczesnych mieszkań i domów

Kolejny powód to, że tego typu produkty prezentują się o niebo lepiej, łatwiej je zamontować w zakamarkach korytarza oraz dzięki zastosowaniu innowacyjnych diod LED są bardzo energooszczędne i trwałe. Najczęściej montowane do puszki fi 60 lub natynkowo lampki schodowe odznaczają się przede wszystkim tym, że po instalacji, nie wymagają jakichkolwiek dodatkowej konserwacji, gdyż zintegrowane źródła światła służyć mogą nieprzerwanie nawet przez 50 000 godzin.

 

Przykład zastosowania opraw schodowych marki Kanlux

Bogate wzornictwo, nowoczesny design, barwy światła do wyboru.

Oprawy schodowe LED

Bezpieczne oświetlenie na schody

W oświetleniu schodowym, które montowane jest zazwyczaj przy podłodze istotne jest również bezpieczeństwo. Na rynku występuje zarówno oświetlenie schodowe LED przystosowane do zasilania 230V jak i 12V. W przypadku stosowania opraw zasilanych niskim napięciem 12V nie ma ryzyka porażenia prądem, gdyż za źródłem ich zasilania jest odpowiednio dobrany zasilacz LED.

 

Dekoracyjne lampki schodowe wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej

Trwałe światło, które nie wymaga konserwacji przez długie lata.

Oprawy schodowe LED

 

Odkryj bogatą funkcjonalność opraw schodowych LED z czujnikiem ruchu

Jedną z głównych zalet oświetlenia schodowego jest jego bogata funkcjonalność. Oprawy wyposażone w czujnik ruchu są bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Po zapadnięciu zmroku czujnik ruchu automatycznie włącza i wyłącza światło w lampce, dzięki czemu nie musimy szukać po omacku włącznika lub wracać się specjalnie by zgasić światło.