Żarówki LED – większa oszczędność

Żarówka LED pobiera o wiele mniej prądu, niż zwykła żarówka. Możesz zaoszczędzić aż 50% - w skali roku to już spore oszczędności na rachunkach za prąd. Sprawność żarówki LED (czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne) wynosi 80-95% - zwykłej żarówki to tylko 5-10%, reszta energii przekształcana jest w ciepło.


Żarówki LED – szerokie zastosowanie

Żarówki LED mają nowoczesne mocowanie, dzięki temu nadają się do lamp innowacyjnych, designerskich – w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, które nadają się do starszych lamp. Żarówki LED mają uniwersalne mocowanie, które pasuje zarówno do tradycyjnych, starszych, jak i nowoczesnych, nowszych lamp.


Żarówki LED – jaśniejsze światło

Żarówki LED dają równomierne, ciepłe światło, które można ustawić pod każdym kątem. Zwykłe żarówki są daleko w tyle, i w tej kwestii.

 

U nas możesz zamówić ZAMIENNIKI TRADYCYJNYCH ŻARÓWEK»


Żarówki LED – większe bezpieczeństwo

Żarówki LED są bezpieczniejsze od zwykłych żarówek - do ich zasilania potrzeba zaledwie 12 V. Pozwala to na modernizację sieci elektrycznej w domu oraz korzystanie z mniejszego napięcia. W przypadku zwykłych żarówek w dalszym ciągu pomocny jest prąd 230 V. Ponadto żarówki LED są bezpieczniejsze dla użytkowników, nie zawierają rtęci.


Żarówki LED – przystosowanie światła do pomieszczenia

Jedynie żarówki LED pozwalają przystosować odcień światła do pomieszczeni – to ich zdecydowana przewaga nad tradycyjnymi żarówkami. Możesz manipulować kolorami światła, odcieniem, by w danym wnętrzu zaaranżować dany styl, nastrój. Taki efekt nie uzyskasz przy użyciu zwykłych żarówek.

Żarówka dekoracyjna AC LED
Dekoracyjna żarówka Philips LED
Żarówka LED Philips