Spójrzmy na głównych bohaterów prezentujących się w pełnej okazałości

 

Blog-Wpis

 

 

  • Źródło światła SceneSwitch 8W-5W-2W daje Państwu możliwość trójstopniowej regulacji mocy oświetlenia w zakresie od 2700K poprzez 2500K oraz 2200K. Do współpracy z żarówką wystarczy jedynie posiadany wyłącznik, dzięki któremu można ustawić pożądaną barwę świetlną. Produkt zachowuje oczywiście wszystkie największe atuty technologii LED, a zatem jest wysoce energooszczędny, a także łatwy i wygodny w  montażu. Link do szczegółowej specyfikacji znajdą Państwo tutaj.

 

  • Reflektor LED SceneSwitch 4,5W-2,8W-1,3W zapewnia skupiony strumień świetlny o szerokości 36º, przypominający reflektory halogenowe. Można go wykorzystać w aranżacji oświetlenia akcentowego jak również oświetlenia punktowego. Jak wszystkie produkty z serii, reflektor ten również pozwala na przełączanie trybów oświetlenia. Szczegółowe parametry.

 

  • Z kolei źródło światła SceneSwitch 9,5W wyposażone jest w dwa tryby koloru oświetlenia. Mają Państwo do wyboru ustawienia pomiędzy chłodną  bielą (4000 K), a ciepłym białym światłem (2700 K). Tak samo jak w przypadku poprzednich produktów z serii SceneSwitch, do kontroli nad źródłem wystarczy sam wyłącznik, dzięki czemu wszelkie dodatkowe instalacje nie są wymagane. Produkt jest gotowy do użytku od razu po wyjęciu z opakowania. Kształt i rozmiar odpowiada tradycyjnej żarówce (E27). Pełna specyfikacja produktu pod tym linkiem.

 

Wszystkie zaprezentowane źródła światła cechują się wysoką wydajnością energetyczną A+, wysokim współczynnikiem wskaźnika oddawania barw (CRI>80), a także objęte są 2-letnią gwarancją producenta!

 

Nieprzerwanie śledzimy wschodzące trendy w branży oświetlenia, aby móc zapewnić Państwu jeszcze większy komfort i wygodę poprzez wykorzystanie technologii LED. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego, który znajdą Państwo pod adresem www.leddo.pl i do zapoznania się z naszą pełną ofertą.