Mamy ogromny zaszczyt zaprezentować Państwu najnowsze produkty z serii Philips HUE:

 

Philips HUE White Ambience (świeczka o ponad 50 000 różnych odcieniach bieli)

1

Produkt dostępny pod tym linkiem. Kliknij tutaj 

 

Jest to nowoczesna żarówka LED w kształcie świeczki, która emituje białe nastrojowe światło w ponad 50 000 różnych odcieniach bieli, zarówno ciepłej jak i chłodnej. Rozbuduj swój system hue i kreuj własną atmosferą z ulubionymi odcieniami światła. Produkt ten bezproblemowo współpracuje z mostkiem hue, dzięki czemu z jego pomocą możesz dowolnie sterować światłem. Z źródłem światła Philips Hue White Ambience możesz dopasować oświetlenie do swoich codziennych czynności, a szeroki wybór odcieni bieli z pewnością ułatwi Ci codzienne budzenie i zasypianie. Relaksuj się, odpoczywaj i ciesz się wszelkimi korzyściami jakie ze sobą niosą nowoczesne źródła świateł LED.

 

oraz Philips HUE Colour Ambience (świeczka emitująca 16 milionów kolorów)

1

Produkt dostępny pod tym linkiem. Kliknij tutaj

 

Jest to źródło światła, które pozwoli Ci wznieść się na wyżyny swej kreatywności, gdyż żarówka ta została wyposażona w diodę emitująca aż 16 milionów kolorów, z którymi możesz bawić się dowoli. Philips Hue Colour Ambience sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, a ważne chwile w Twoim życiu, które przeżywasz z rodziną i przyjaciółmi staną się niezapomniane przez długi, długi czas. Możesz także zapisać ulubione aranżacje świetlne i przywoływać je na każde życzenie. System HUE pozwala również na synchronizację światła z ulubionymi filmami oraz muzyką, tworząc wspólnie fascynujące efekty świetlne i widowiskowe.

 

Przedstawione wcześniej źródła świateł LED White Ambience oraz Colour Ambience dostępne są również pakiecie po 2 sztuki w niższej cenie. Dokładny opis wraz ze szczegółowymi parametrami technicznymi żarówek znajdą Państwo pod tym linkiem. Kliknij tutaj