Philips Hue – nowa wersja aplikacji do sterowania oświetleniem już dostępna

 

Jedną z ciekawszych propozycji jest między innymi wspomniany już system Philips Hue, który pozwala na szybką kontrolę światła za pomocą ściemniacza Hue lub aplikacji mobilnej, czyli narzędziom, dzięki którym możesz sterować światłem we wszystkich pomieszczeniach jednocześnie. Z Philips Hue App możesz włączać, wyłączać światło, przyciemniać lub rozjaśniać, aby dopasować natężenie oświetlenia do aktualnie wykonywanych zajęć, a także ustawiać indywidualne harmonogramy świecenia, które automatycznie będą włączać zaprogramowane przez Ciebie sceny o odpowiedniej porze. Aplikacja bogata jest w predefiniowane przez producenta ustawienia scen, pomiędzy którymi można błyskawicznie odmienić wygląd wnętrz. Źródła światła podłączone do mostka bridge Hue oraz aplikacji internetowej dają możliwość sterowania oświetleniem LED nie tylko w domu, ale również i poza nim. Funkcja wyjątkowo przydatna, gdy zapomnisz wyłączyć światła lub chcesz je włączyć, aby np. po powrocie z pracy nie wjeżdżać do garażu po ciemku. Aplikacja pozwoli na stworzenie scenariuszy świetlnych dla każdej gry, filmu lub muzyki odtwarzanych na komputerze. Możliwości systemu Hue wydają się niemal nieograniczone.

 

Ściemniaj, zmieniaj sceny oświetlenia, steruj poza domem.

 

Aplikacja Philips Hue gen 2 współpracuje z systemem iOS 8 i z systemem Android 4.4 lub nowszym. Pobierz i zacznij korzystać z nowych funkcji oświetlenia LED Philips Hue już dziś.

 

 

Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę. Produkty Philips Hue dostępne są w naszym sklepie Leddo.pl - Stwórz lub rozbuduj swój inteligentny system oświetleniowy już dziś!