Philips myLiving Pillar – czyli natynkowe oprawy oświetleniowe


Oprawy Pillar wykonane z wysokiej jakości ponadczasowych materiałów stanowić będą elegancki dodatek wystroju każdego pomieszczenia. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych mieszkaniach jak i budynkach o charakterze biurowym. Philips myLiving to idealne rozwiązanie na atrakcyjne i wydajne oświetlenie punktowo-dekoracyjne montowane natynkowo w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem można je umieścić w kuchni, salonie, sypialni czy w pokoju dziecinnym, gdzie efektownie rozświetlą wybranym przez Ciebie światłem dane miejsce, czy też podkreślą unikalne cechy znajdujące się w Twoim wnętrzu. Lampy Philips zaprojektowane zostały z szczególną dbałością o każdy szczegół stanowiąc nie tylko podstawowy element wystroju, lecz jeden z głównych elementów dekoracji w danym pomieszczeniu. Oprawy te, dzięki możliwości zmiany źródeł światła, która jest łatwa i wygodna, można w jeszcze większym stopniu dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Dobierając żarówki o ciepłej barwie (2700-3000K) stworzysz ciepły przyjemny nastrój, w którym się zrelaksujesz i odpoczniesz, niemal wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Natomiast mocniejsze żarówki z temperaturą neutralną (4000K) lub zimną białą (6500K) pozwolą wykonywać Ci Twoje codzienne czynności w odpowiednim oświetleniu. Ważnym jest również, że oprawy Pillar współpracują bez problemu z nowoczesnym oświetleniem LED, które jest bardzo energooszczędne i ma zwiększoną trwałość oraz żywotność względem tradycyjnych odpowiedników. Dodatkowo kąt padania światłą reflektorów nie jest ograniczony, lecz po montażu, dzięki ruchomej głowicy możesz skierować światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Z lampami Philips masz pełną kontrolę tego co chcesz osiągnąć.


Kolory, rodzaje, wzory


Reflektory myLiving Philips występują w klasycznej białej i czarnej kolorystyce. Obie wersje kolorystyczne można nabyć w wersji zarówno pojedynczej, podwójnej jak i potrójnej – odpowiednio z jednym, dwoma lub nawet trzema punktami świetlnymi.


Oprawy punktowe natynkowe - myLiving

Źródłem światła w oprawach myLiving Pillar stanowią reflektory z trzonkiem GU10, przy czym należy pamiętać by moc jednej żarówki nie przekroczyła 50W. Mnogość wersji i dwa najbardziej uniwersalne kolory sprawiają, że oprawy można zainstalować praktycznie wszędzie tworząc unikalną atmosferę. Reflektory myLiving Pillar dostępne są już w naszym sklepie internetowym.


Pełna oferta PHILIPS myLiving PILLAR - Kliknij tutaj