Jak działa Leddowa Okazja Dnia?

To proste. Nowy dzień – nowa okazja i nowy produkt. Do zabawy zapraszamy wszystkich klientów, którzy chcą nabyć wysokiej jakości produkty, do których należą między innymi: żarówki LED, naświetlacze LED, taśmy ledowe, lampy, oprawy halogenowe oraz wiele wiele innych artykułów elektrycznych, które na pewno przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Nie czekaj, odwiedzaj naszą stronę regularnie, każdego dnia, aby zobaczyć nowe promocje.

Przykładowa Okazja Dnia

Śpiesz się, ilości są ograniczone!

Miejmy na uwadzę, że jest to Okazja Dnia, więc produkty objęte promocją dostępne są w ograniczonej ilości, czasami większej, a czasami mniejszej. Od czasu do czasu może zdarzyć się, że przecenionych produktów jest tylko kilka sztuk. Dlatego warto się śpieszyć, by nie przegapić zakupu!

Podziel się informacją z rodziną oraz znajomym i otrzymaj rabat na zakupy!

Jeżeli udało się nabyć produkt w mocno obniżonej cenie Tobie, to przysłóż się swoim bliskim i znajomym i poinformuj ich o fajnej akcji, być może oni także potrzebują oświetlenia LED lub lamp do domu. Na pewno będą Ci wdzięczni. Jeżeli udowodnisz nam zakup swojego brata, cioci, dziadzia czy przyjaciela to z ochotą nagrodzimy Cie rabatem na przyszłe zakupy w naszym sklepie. Możesz otrzymać nawet do 20% rabatu na całość asortymentu!

Śledź nasz fanpage na Facebooku, Instagramie oraz zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco, a upolujesz to co potrzebujesz. Każdego dnia na naszych mediach społecznościowych informujemy fanów oraz wiernych klientów sklepu o kolejnych promocjach, eventach, konkursach oraz okazjach dnia. Jeżeli polubisz nasz fanpage nic Ci nie ucieknie. Dodatkowo nasi najbardziej zaufani klienci, którzy subskrybują nasz biuletyn od czasu do czasu liczyć mogą na MEGA OKAZJĘ, lecz informację o zakupie tylko dla wtajemniczonych, więc warto poświęcić kilka minut i zapisać się do kolejki newslettera.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia, chcesz cos kupić, doradzić się, nie znalazłeś interesującego produktu w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami. Służymy profesjonalnym doradztwem. Sprawdź również nasze inne promocje. Zapraszamy na udane zakupy do naszego sklepu.