Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu.  

Wszystkie dostępne u nas lampy solarne LED znajdziecie Państwo pod tym linkiem. KLIK!

 

Ciepłe i słoneczne dni uwielbiamy spędzać na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny czy też znajomych. Niejednokrotnie chcielibyśmy przedłużyć te magiczne chwile i czynnie korzystać z naszych ogrodów również po zmroku, lecz aby było to możliwie niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniego oświetlenia. Różnorodność form źródeł światła dostępnych obecnie na rynku jest tak wielka, że może niekiedy przyprawić o zawrót głowy. Dlatego też wiele osób podejmuje błędne decyzje już na etapie planowania oświetlenia ogrodowego, które w późniejszym czasie są konsekwencją wysokich rachunków za energię lub niebotycznych kosztów za nietypowe, trudne w realizacji instalacje. Wraz z rozwojem gałęzi przemysłu zajmującej się wykorzystaniem energii słonecznej oraz innowacyjnych technologii LED, powstały nowoczesne źródła świateł w postaci ledowych lamp solarnych, które dzięki swej wszechstronności idealnie pasują do oświetlania naszych ogrodów, balkonów, altan, rabatek, ścieżek, chodników, pergol, doniczek z kwiatami, werand itp. Lampy te nadają indywidualne walory estetyczne i są niezwykle funkcjonalną opcją dla każdego, kto chce wnieść więcej światła do ciemnych wnętrzy.

 

 

Na czym polega działanie lamp solarnych LED?

Zasada działania lamp solarnych jest bardzo prosta. W ciągu dnia lampy „przechwytują” energię słoneczną, która jest magazynowana w akumulatorach zamieszczonych w ich wnętrzu. Po zmroku zgromadzona energia używana jest do zasilania lamp. Zastosowanie nowoczesnych diod LED zmniejsza pobór mocy lampy nawet o 90% w odróżnieniu od lamp opartych o tradycyjne żarówki, dzięki czemu, prawidłowo naładowana lampa może świecić nawet do 8 godzin. By maksymalnie wykorzystać możliwości oświetlenia solarnego należy jednak pamiętać o dobrze dobranym miejscu instalacji, gdyż na ich pracę wpływ mają również takie czynniki jak zachmurzenie, pora roku czy też nasłonecznienie danej partii ogrodu.

                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                       lamp-solar-1

 

 

Stwórz unikalny ogród z lampami solarnymi LED

                      

Lampy solarne LED ze względu na przystępną cenę i prostotę obsługi stanowią idealny element oświetlenia dla każdego ogrodu. Niskie zapotrzebowanie energetyczne oraz pasywna forma działania, wykorzystująca odnawialne źródła energii niewątpliwie świadczą o ich zaletach ekonomicznych jak i ekologicznych, jednocześnie zdobiąc Twój ogród. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór lamp solarnych LED, które możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb. Mnogość rodzajów, kształtów oraz barw światła sprawia, że możesz dać ponieść się wodzy fantazji przy tworzeniu wymarzonych aranżacji oświetleniowych w swoim ogrodzie, a jedynym występującym przy tym ogranicznikiem będzie Twoja wyobraźnia. Przyjazne dla środowiska naturalnego lampy solarne LED mogą być zastosowane nie tylko do oświetlania ścieżek, schodków, czy tarasów w Twoim ogrodzie, ale także posłużyć jako element dekoracyjny, akcentując jego uroki, podkreślając walory widokowe czy też egzotyczne rośliny.

 

                                                                                                                                                                                                                                                      lamp-solar-2

 

Oferowane przez nas lampy solarne LED charakteryzują się przede wszystkim solidnym i dokładnym wykonaniem z dbałością o szczegóły. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo szczegółowy opis produktu, parametry techniczne lamp oraz porady dotyczące ich wykorzystania i właściwej eksploatacji.