Jak działają lampki solarne?

Schemat działania panelu solarnego

Lampki wyposażone zostały w specjalny panel, który w ciągu dnia gromadzi energię (ładuje) do umieszczonego w jego wnętrzu akumulatora wykorzystując odnawialne źródła energii, dzięki czemu są produktem niezwykle energooszczędnym. Nie musimy się więc obawiać wysokich rachunków za prąd lub przejmować trudnymi do zrealizowania instalacjami czy plątaniną kabli. Dodatkowo w lampkach umieszczony został czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza urządzenie po zmroku. Warto pamiętać, że zastosowana technologia solarna jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska naturalnego.

 

Zastosowanie lampek solarnych


Ogrodowe lampki solarne idealnie nadają się do podświetlania każdego ogrodu czy też działki. Służą przede wszystkim jako oświetlenie dekoracyjne, które nada pięknego blasku elementom znajdującym się w ogrodzie. Ich zastosowanie tak naprawdę może ograniczyć jedynie wyobraźnia ludzka. Można nimi zaakcentować girlandy, markizy tarasowe lub po prostu rozpiąć je na balkonie. Dzięki nim możemy także zwrócić uwagę na nasze kwiaty, krzewy czy inne egzotyczne rośliny. To doskonała ozdoba każdego ogródka. Szeroki wybór kształtów i kolorów lampek ma ostateczny wpływ na końcowy efekt jaki chcemy osiągnąć. Lampki solarne pełnią funkcję nie tylko dekoracyjne, ale także użyteczne, bowiem mogą przedłużyć użytkowanie naszych ogrodów po zmroku. Zamiast przeciągać długie kable czy przedłużacze wystarczy odpowiednio rozmieścić lampki wokół naszej altany czy ścieżek, dzięki czemu możemy relaksować w naszych ogrodach również nocą. Co więcej emitowane przez lampki światło tworzy przyjemną atmosferę, która pozwoli Ci cieszyć się swoimi ulubionymi chwilami z rodziną czy przyjaciółmi.

Do wyboru do koloru


W ofercie naszego sklepu znaleźć mogą Państwo markowe, sznurkowe lampki solarne firmy POLUX w kształcie małych latarenek, gwiazdek, łeżki jak również kolorowych piłek i neonów. Niskie ceny i wysoka jakość!


Sprawdź!

1. LOFT

2. STAR

3. DROP

4. BALL

5. NEON