Rozmieść swoje oświetlenie na swój sposób

Dzięki Philips Hue istnieje wiele sposobów na obsługę lamp. Skorzystaj z aplikacji Philips hue, jednej z aplikacji innych firm, inteligentnych przełączników, czujników ruchu, zegarka Apple Watch lub nawet głosu. Spraw, by wyglądało na to, że jesteś w domu, jeśli tak nie jest. Użyj rutynowych funkcji i ustaw wiele przełączników czasowych, aby oświetlić pomieszczenia w różnych momentach.

  • Aplikacja Hue
  • Sterowanie głosowe
  • Przełączniki barwy
  • Czujniki odcienia
Philips Hue
Philips Hue
 

Stwórz odpowiednią atmosferę na każdą chwilę

Możesz zasnąć naturalnie i obudzić się, symulując efekty wschodu i zachodu słońca. Zyskaj energię, czytaj, koncentruj się i odpręż się, korzystając z odpowiedniego odcienia miękkiego, białego światła. Użyj aplikacji Philips Hue, aby dostosować ustawienia światła, od chłodnego, stymulując światło dzienne do relaksującego, ciepłego, białego światła.

Philips Hue
 

 

Bądź kreatywny dzięki 16 milionom kolorów

Graj światłem i wybieraj spośród 16 milionów kolorów, aby natychmiast zmienić nastrój i wygląd swojego pokoju. Ustaw scenę bez wysiłku za dotknięciem przycisku. Użyj ulubionego zdjęcia i przeżyj tę szczególną chwilę dzięki kolorowym efektom świetlnym.


Philips Hue

Synchronizuj lampy z muzyką, filmami i grami

Zanurz się w swoim ulubionym filmie dzięki Philips Hue, zsynchronizuj światła z każdą piosenką lub wypełnij pokój efektami z gry. Łatwo stwórz swoją rozrywkę w aplikacji Philips hue i zrealizuj najbardziej zapadające w pamięć momenty oglądania, słuchania i grania w gry.


Philips Hue
 

Trzy rodzaje lamp Hue

Philips Hue oferuje trzy rodzaje inteligentnych lamp o różnych kształtach, rozmiarach i modelach. Wybierz biały odcień, aby uzyskać łatwą kontrolę i wygodę, biały odcień dla relaksującego ciepłego, białego światła, aby schłodzić światło dzienne, które wspiera codzienne czynności, lub odcień bieli i kolorów, aby uzyskać pełne, przytłaczające wrażenia. Wszystkie pracują razem, aby Twój dom był inteligentniejszy, wygodny i energooszczędny.


Philips Hue
Philips Hue

Mostek Hue

Mostek jest sercem systemu Philips Hue i łączy Twój inteligentny sprzęt z lampami Philips Hue. Do jednego mostka można podłączyć maksymalnie 50 lamp i akcesoriów Philips Hue. Po podłączeniu do routera przez Wi-Fi, system ten łączy system z Internetem ze światem poza domem w celu pracy, gdy jesteś poza domem i innymi inteligentnymi funkcjami.

 
Philips Hue

Aplikacja Philips Hue

Ustawienie mostka, podłączenie do niego świateł i sterowanie za pomocą aplikacji Philips hue zajmuje nie więcej niż kilka minut. Stwórz swój osobisty bezprzewodowy system oświetlenia za pomocą tych prostych kroków.

Philips Hue
Philips Hue
 

Łatwa instalacja

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z Philips Hue to zestaw startowy zawierający źródła światła i mostek. Po zainstalowaniu mostka możesz z łatwością rozbudować swój system krok po kroku. Możesz podłączyć nawet do 50 lampek na jednym mostku, a następnie kontrolować wszystkie światła za pomocą inteligentnych akcesoriów.

Philips Hue
Philips Hue
Philips Hue
Philips Hue
 

Zobacz asortyment i zamów już dziś w naszym sklepie Leddo!

W ofercie posiadamy szeroką game produktów sygnowanych logiem Philips HUE. Znleźć możecie tutaj Państwo wszystkie produkty i konsekwentnie pojawiające się nowości. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Niskie ceny, wysoka jakość i 2-letnia gwarancja producenta!