Jak działa zestaw Philips HUE?

Zastanawiałeś się może, jak działa zdalnie sterowane oświetlenie? Wystarczy, że zamontujesz w swoim domu zestaw hilips HUE i zainstalujesz w swoim telefonie lub tablecie darmową aplikację, za pomocą której będziesz mógł bezprzewodowo sterować oświetleniem swojego domu.


Sprawdź cenę zestawu bezprzewodowego sterowania oświetleniem Philips HUE

Oświetlenie sterowane zdalnie

Funkcje zestawu Philips HUE

Zestaw Philips HUE daje możliwość ustawienia dowolnego oświetlenia w dowolnym czasie – ustawiasz różne barwy światła w zależności od zapotrzebowania. Wracając zmęczony z pracy możesz zdalnie ustawić rodzaj oświetlenia – np. korzystając z wariantu „Energia”, który charakteryzuje się mocnym, jasnym światłem pobudzającym znużony umysł i ciało. Jeśli czeka cię praca lub potrzebujesz skupienia ustaw za pomocą aplikacji mobilnej opcję „Koncentracja” – wówczas światło w twoim domu będzie sprzyjało skupieniu i czujności.


Bezprzewodowy zestaw Philips HUE zawiera trzy żarówki (3 × E27, 9 W, LED) oraz mostek a do zdalnego sterowania oświetleniem wystarczy pobrać na urządzenie przenośne darmową aplikację (system iOS lub Android).


Mostek pozwala podłączyć do 50 źródeł światła jednocześnie. Po ich zamontowaniu uruchom pobraną aplikację – wówczas mostek zostanie wyszukany i połączony ze źródłami światła. Po zakończeniu procesu możesz się cieszyć bezprzewodowo sterowanym oświetleniem Philips HUE w swoim domu.

Zestaw zdalnie sterowane oświetlenie Philips HUE

Zestaw Philips HUE – luksus i wygoda


Sterowanie oświetleniem za pomocą pilota jest niezwykle wygodne – sam decydujesz kiedy żarówki mają przygasnąć a kiedy rozświetlić pomieszczenie jasnym światłem.


Zalety zestawu Philips HUE:

  • niezwykle wygodny i luksusowy,
  • w zupełności bezpieczny,
  • umożliwia zdalne, bezprzewodowe sterowanie oświetleniem w domu,
  • łatwy w montażu i obsłudze,
  • energooszczędny.

Zobacz koniecznie zestaw startowy Zestaw Philips HUE Philips HUE 9W A60 E27 3set

 

Różne barwy światła Philips HUE