Zadaj pytanie on-line
Leddoobsluga@leddo.pl Leddo.pl leddo oświetlenia leddo oświetlenia
ul. Jana Pawła II 26 Jasło 38-200
732 530 337

Koszyk

brak 0,00 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Blog

Jak odczytywać informacje umieszczone na opakowaniach żarówek?

Tradycyjne żarówki stopniowo wycofywane są w krajach Unii Europejskiej na rzecz bardziej ekologicznych form oświetlenia. Współcześnie najwydajniejszą i najbardziej energooszczędną formą oświetlenia jest technologia oparta na stosowaniu nowoczesnych diod LED, które mogą być montowane praktycznie w każdym obecnie występującym rodzaju żarówek. Diody LED świetnie sprawdzają się w żarówkach typu A60 z dużym gwintem E27, w świeczkach i małych kulkach z mniejszym gwintem E14 jak i w dzisiejszych odpowiednikach punktowych halogenów reflektorowych o trzonku GU10, a także w wielu innych powszechnie występujących żarówkach i świetlówkach LED (MR16, MR11, G4, G9, R7s, G13, itd.)

Czytaj więcej

Osram Ledvance

Nowoczesne i profesjonalne naświetlacze LED z serii Floodlight Ledvance uznanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy OSRAM to produkty odznaczające się przede wszystkim znakomitymi parametrami świetlnymi oraz wysoką niezawodnością i jakością wykonania. Stanowią idealne rozwiązanie do energooszczędnego oświetlania powierzchni zewnętrznych takich jak okolic posesji, ogrodów, garaży, parków, dużych przestrzeni, a także nadają się do iluminacji obiektów oraz reklam.

Czytaj więcej

Dekoracyjne lampki ogrodowe

03.07.2017 11:50

Oprawy Gipsowe

Któż z nas nie pragnie by mieć ogród, który będzie pięknie ozdabiał nasz dom. Bardzo często poświęcamy mnóstwo uwagi i energii by ten kawałek ziemi prezentował się możliwie najlepiej i cieszył ludzkie oko. Regularnie kosimy trawę oraz sadzimy różnego typu rośliny i kwiaty. Niektórzy z nas posiadają w ogrodzie również altany, w których się relaksują w ciepłe, słoneczne dni. Do umilenia i wydłużenia spędzanego przez nas czasu w ogrodach idealnie nadadzą się dekoracyjne lampki solarne LED. Oświetlenie to nie tylko jest bardzo uniwersalne, ale także znakomicie wkomponuje się z naszymi aranżacjami podkreślając unikatowe walory naszych ogrodów takie jak oczka wodne czy egzotyczne rośliny.

Czytaj więcej

Oprawy Gipsowe

Sufitowe oprawy gipsowe to stylowe rozwiązanie na ciekawe oświetlenie wnętrz. Ich szeroki wybór oraz specyficzne właściwości sprawiają, że tego typu oprawy sprawdzają się idealnie w szczególności w naszych domach i mieszkaniach, aczkolwiek równie dobrze mogą się wkomponować w powierzchnie biurowe firm, hoteli, sklepów, restauracji i wszelkich innych miejsc, gdzie pożądamy nowoczesnej i eleganckiej formy oświetlenia.

Czytaj więcej

Poradnik Taśmy Led

Nowość firmy OSRAM. Żarówki LED ściemnialne oraz naświetlacze LED. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Produkty już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Poradnik Taśmy Led

W dzisiejszym świecie oświetlenie jest nieodłącznym elementem naszego życia. Obecnie ciężko jest nam wyobrazić sobie sytuacje, w której moglibyśmy funkcjonować bez światła słonecznego lub tego montowanego w naszych pomieszczeniach po zmroku. Trudno więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że każdy z nas chciałby aby nasze domy, ulice którymi poruszamy się wieczorami, a także miejsca, w których pracujemy były dobrze oświetlone, szczególnie w nocy, czyli wtedy kiedy sytuacja tego najbardziej wymaga.

Czytaj więcej

Philips Hue AmbienceRodzina Philips HUE nieustannie się powiększa, dzięki czemu możesz w jeszcze lepszy sposób dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Wszystko to sprawia, że zarówno nowi jak i obecni użytkownicy systemu HUE mogą znaleźć coś dla siebie.  Stwórz lub rozbuduj swój system już dziś w oparciu o najlepsze i najnowsze produkty firmy Philips hue, które już są dostępne w ofercie naszego sklepu.

Czytaj więcej

Lampy-solarne-led

Temat zewnętrznych rozwiązań oświetleniowych w postaci lamp solarnych nie jest zagadnieniem stosunkowo nowym, lecz już od jakiegoś czasu na stałe zadomowił się wśród miłośników oświetlenia ogrodowego, stanowiąc tym samym jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych obecnie w tym zakresie. Powszechnie wiadomo, że dla wielu z nas ogród stanowi istotny element każdego domu, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Ogród pełni nie tylko funkcje dekoracyjne, ale również pozwala się zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu pracy czy też oczyścić umysł i złapać oddech.

Czytaj więcej

Philips SceneSwitch

Nasza firma nastawiona jest na systematyczny rozwój. Nieustannie dążymy by móc zapewnić klientom korzystającym z naszych usług produkty możliwie najnowocześniejsze, a zarazem najbardziej zaawansowane technicznie na rynku. Innowacyjne źródła światła to jedna z głównych dziedzin, w której się specjalizujemy, dlatego też z radością informujemy Państwa, iż od dnia dzisiejszego wzbogacamy ofertę naszego sklepu o gamę produktów z serii Philips SceneSwitch - innowatorskiej technologii, która pozwala dostosować oświetlenie do aktualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Philips Hue - cena

25.05.2016 18:29

Philips Hue ceny Szukasz informacji będącej odpowiedzią na zapytanie: Philips Hue cena. Dobrze trafiłeś. Prezentujemy ceny przykładowych żarówek Philips. Zapewniamy markowe produkty, których parametry są w 100 procentach zgodne z opisem produktu na sklepie.

Czytaj więcej