Leddoobsluga@leddo.pl Leddo.pl leddo oświetlenia leddo oświetlenia
ul. Jana Pawła II 26 Jasło 38-200
732 530 337

icon tel.: 13 440 49 78

pon-pn – 09:00 – 16:00

Koszyk

brak 0,00 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Blog

Taśmy LED poradnik

Rynek przepełniony jest różnorakimi produktami wykorzystującymi technologię LED. Jednymi z ciekawszych produktów tego typu są taśmy LED, czyli tzw. paski, na których ulokowane zostały w odpowiednich odstępach (najczęściej 3 cm) diody LED. Ten innowacyjny rodzaj oświetlenia charakteryzuje się łatwym montażem, a dzięki wysokiej elastyczności można go zamontować w trudno dostępnych miejscach, tam gdzie nie da się zastosować tradycyjnych źródeł światła.

Czytaj więcej

Nowa aplikacja Philips Hue

Pionier branży oświetleniowej Philips Lighting ze swoim systemem Philips Hue zrewolucjonizował podejście, z jakim człowiek może podchodzić do planowania oświetlenia w swoich pomieszczeniach. W dzisiejszym świecie instalacja oświetlenia nie kończy się tylko na zamontowaniu opraw lub lamp pod dany gwint oraz wkręcenia do nich odpowiedniej żarówki tradycyjnej, halogenowej lub LED, które po włączeniu zaczynają świecić. Obecnie istnieje szereg innych rozwiązań, z którymi możemy poszerzyć możliwości oświetlania.

Czytaj więcej

Jak odczytywać informacje umieszczone na opakowaniach żarówek?

Architektura utrzymana w nowoczesnym stylu wymaga, aby każdy zawarty w wystroju wnętrz detal do niej pośrednio nawiązywał. Szczególnym elementem wystroju każdego pomieszczenia jest oświetlenie, gdyż to ono właśnie wprowadza odpowiedni nastrój i podkreśla ciekawe elementy znajdujące się w naszym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy ceniący sobie nowatorskie rozwiązania chce dbać o estetykę w swoich wnętrzach i stworzyć w nich jak najlepsze rozwiązania, które będą nie tylko praktyczne, ale również będą się efektywnie prezentować. Uznana w branży oświetleniowej firma Philips wychodzi naprzeciw oczekiwaniom z nową serią produktów myLiving Pillar.Czytaj więcej

Jak odczytywać informacje umieszczone na opakowaniach żarówek?

Ilość parametrów świetlnych występująca na opakowaniach żarówek może spowodować mętlik w głowie. Dlatego też czasami zdarza się, że nawet doświadczony klient miewa trudności z rozszyfrowaniem wszystkich istotnych dla siebie informacji, które znajdują się na pudełkach popularnych żarówek LED. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Państwu informacje dotyczącą zależności zachodzących między strumieniem świetlnym żarówki LED oraz jej mocą światła.

Czytaj więcej

Jak odczytywać informacje umieszczone na opakowaniach żarówek?

Tradycyjne żarówki stopniowo wycofywane są w krajach Unii Europejskiej na rzecz bardziej ekologicznych form oświetlenia. Współcześnie najwydajniejszą i najbardziej energooszczędną formą oświetlenia jest technologia oparta na stosowaniu nowoczesnych diod LED, które mogą być montowane praktycznie w każdym obecnie występującym rodzaju żarówek. Diody LED świetnie sprawdzają się w żarówkach typu A60 z dużym gwintem E27, w świeczkach i małych kulkach z mniejszym gwintem E14 jak i w dzisiejszych odpowiednikach punktowych halogenów reflektorowych o trzonku GU10, a także w wielu innych powszechnie występujących żarówkach i świetlówkach LED (MR16, MR11, G4, G9, R7s, G13, itd.)

Czytaj więcej

Osram Ledvance

Nowoczesne i profesjonalne naświetlacze LED z serii Floodlight Ledvance uznanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy OSRAM to produkty odznaczające się przede wszystkim znakomitymi parametrami świetlnymi oraz wysoką niezawodnością i jakością wykonania. Stanowią idealne rozwiązanie do energooszczędnego oświetlania powierzchni zewnętrznych takich jak okolic posesji, ogrodów, garaży, parków, dużych przestrzeni, a także nadają się do iluminacji obiektów oraz reklam.

Czytaj więcej

Dekoracyjne lampki ogrodowe

03.07.2017 11:50

Oprawy Gipsowe

Któż z nas nie pragnie by mieć ogród, który będzie pięknie ozdabiał nasz dom. Bardzo często poświęcamy mnóstwo uwagi i energii by ten kawałek ziemi prezentował się możliwie najlepiej i cieszył ludzkie oko. Regularnie kosimy trawę oraz sadzimy różnego typu rośliny i kwiaty. Niektórzy z nas posiadają w ogrodzie również altany, w których się relaksują w ciepłe, słoneczne dni. Do umilenia i wydłużenia spędzanego przez nas czasu w ogrodach idealnie nadadzą się dekoracyjne lampki solarne LED. Oświetlenie to nie tylko jest bardzo uniwersalne, ale także znakomicie wkomponuje się z naszymi aranżacjami podkreślając unikatowe walory naszych ogrodów takie jak oczka wodne czy egzotyczne rośliny.

Czytaj więcej

Oprawy Gipsowe

Sufitowe oprawy gipsowe to stylowe rozwiązanie na ciekawe oświetlenie wnętrz. Ich szeroki wybór oraz specyficzne właściwości sprawiają, że tego typu oprawy sprawdzają się idealnie w szczególności w naszych domach i mieszkaniach, aczkolwiek równie dobrze mogą się wkomponować w powierzchnie biurowe firm, hoteli, sklepów, restauracji i wszelkich innych miejsc, gdzie pożądamy nowoczesnej i eleganckiej formy oświetlenia.

Czytaj więcej

Poradnik Taśmy Led

Nowość firmy OSRAM. Żarówki LED ściemnialne oraz naświetlacze LED. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Produkty już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Poradnik Taśmy Led

W dzisiejszym świecie oświetlenie jest nieodłącznym elementem naszego życia. Obecnie ciężko jest nam wyobrazić sobie sytuacje, w której moglibyśmy funkcjonować bez światła słonecznego lub tego montowanego w naszych pomieszczeniach po zmroku. Trudno więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że każdy z nas chciałby aby nasze domy, ulice którymi poruszamy się wieczorami, a także miejsca, w których pracujemy były dobrze oświetlone, szczególnie w nocy, czyli wtedy kiedy sytuacja tego najbardziej wymaga.

Czytaj więcej