Baterie 9V (6F22)

Baterie 9V (6F22)

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór baterii alkaicznych od najlepszych światowych producentów. Baterie alkaiczne 9V(6F22) to idealne wielofunkcyjne rozwiązanie do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaliczne marek Duracell, Toshiba, Kodak Energizer i Maxell działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowe AA ( w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC). 

GŁÓWNE CECHY BATERII ALKAICZNYCH:

 • Wysoka jakość i długa żywotność
 • Bezpieczna, wydajna i niezawodna
 • Doskonała odporność na wycieki
 • Znakomita niska temperatura
 • Wielofunkcyjność

Wszystkie baterie są w pełni naładowane i gotowe do użycia. Nie zawierają rtęci, kadmu i ołowiu, zapewniając zaufane źródło energii ! 

 

Sprawdź czy nie potrzebujesz innych baterii z naszej oferty! AA(R6)  AAA(R3) C(R14)  D(R20)  9V(6F22)  Akumulatory  CR2016 CR2025 CR2032  Pozostałe baterie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Co wyróżnia baterie specjalistyczne Duracell?

Specjalistyczne baterie Duracell to ogniwa wykorzystywane do zasilania konkretnych urządzeń. Obecnie są jednymi z najpopularniejszych produktów tego rodzaju na rynku. Do najważniejszych atutów tego produktu należą:

 • Gwarantowana trwałość

  Na baterie specjalistyczne Duracell jest udzielona 2-letnia gwarancja producenta, dzięki czemu nie musisz się obawiać produktu o niskiej jakości.

 • Przechowywanie nawet na 5 lat

  Zdecydowałeś się na większy zapas specjalistycznych baterii Duracell? Bez obaw! Nieużywane ogniwa zachowują swoją pełną moc nawet przez 5 lat! Dzięki temu masz pewność, że nie zawiodą Cię, gdy zajdzie potrzeba ich wykorzystania.

 • Nowoczesne rozwiązania technologiczne

  Korzystając ze specjalistycznych baterii Duracell nie musisz obawiać się utraty ich mocy czy wycieku, gdyż zastosowano w niej technologię Duralock. 

Ze względu na takie zalety specjalistyczne baterie Duracell to doskonały wybór!

Gdzie możesz wykorzystać baterie specjalistyczne Duracell?

Klasyczne ogniwa można zastosować w wielu urządzeniach codziennego użytku, natomiast specjalistyczne baterie Duracell są przeznaczone do wybranych sprzętów. W zależności od rodzaju ogniwa możesz je wykorzystać do zasilania systemów alarmowych, pilotów do zdalnego sterowania czy urządzeń medycznych. Zastosowanie ich pozwoli na długą pracę tych urządzeń.

Dlaczego warto wybrać baterie specjalistyczne Duracell?

Wybór baterii specjalistycznych Duracell jest korzystny dla każdej osoby, która poszukuje produktów o długiej żywotności. Dzięki przedłużonej mocy i możliwości przechowywania nieużywanych ogniw nawet przez 5 lat baterie Duracell specjalistyczne to świetny zakup!

W naszej ofercie posiadamy również inne baterie Duracell. Zapraszamy do złożenia zamówienia!