Przejściówki, rozdzielacze

Przejściówki do gniazdek to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z tzw. kontaktów bez konieczności dostosowywania wtyczki czy gwintu żarówki do posiadanego modelu. Jest to sposób umożliwiający stworzenie dokładnie takiej instalacji, jakiej potrzebujesz. W naszym sklepie znajdziesz rozdzielacze do gniazdka w wielu odsłonach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek rosnący
 1. Redukcja gwintu LED przejściówka adapter E40 na E27
  - 8% 2,99 zł Special Price 2,76 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 65 szt.
 2. Redukcja gwintu LED przejściówka adapter E27 na E14
  2,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 6 szt.
 3. ROZDZIELACZ GWINTU LED PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER E27 na 2xE27
  3,49 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 27 szt.
 4. Redukcja gwintu LED przejściówka adapter E14 na GU10
  2,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 5. Redukcja gwintu led przejściówka adpater E27 na GU10
  5,28 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 6. Bezpiecznik topikowy 20A Wkładka topikowa D2/gf/20A/500V
  1,16 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 2 szt.
na stronę

Rozdzielacze do gniazdka, czyli zupełnie nowe możliwości

Czasem zdarza się tak, że zakupione urządzenie lub żarówka nie pozwala na zamontowanie w konkretnym gniazdku. Wówczas istnieją dwie możliwości – zakupić nowy model lub przejściówkę pozwalającą na dopasowanie kontaktu do posiadanego sprzętu. Jest to bardzo wygodny sposób, dzięki któremu można stworzyć sprawnie działającą instalację bez względu na gwinty żarówek lub wtyczki urządzeń.

Rozdzielacze do gniazdka sprawdzają się wszędzie – zarówno w prywatnych domach, jak i hotelach, biurach, restauracjach czy obiektach o zupełnie innym przeznaczeniu. Mogą być one wykorzystywane zarówno do podłączenia sprzętów z innych krajów, jak i stworzenia instalacji z żarówkami, które fabrycznie nie mają odpowiedniego gwintu. Wszystko zależy wyłącznie od potrzeb danego użytkownika oraz charakterystyki rozdzielacza elektrycznego.

Szeroki wybór rozdzielaczy elektrycznych do gniazdek

Każdy rozdzielacz elektryczny dostępny w naszym sklepie internetowym różni się od pozostałych nie tylko ogólnym wyglądem czy rozmiarem, lecz także zastosowaniem. Dysponujemy bezpiecznikami topikowymi, rozdzielnicami z szyną, przejściówkami do gniazdek wykorzystywanych w innych krajach oraz adapterami do redukcji gwintu. Tak szeroki wybór pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia, nawet takiego, które pochodzi z Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Poszczególne opcje różnią się od siebie również takimi parametrami, jak na przykład liczba nowych gniazdek. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem rozdzielacze prądu mieszczące dwie lub nawet pięć żarówek zamiast jednej.

W naszym asortymencie znajdziesz, również sterowniki czasowe